Čaše i flaše Termokapa 32x41, PVC plastika, žuta
Broj artikla : 100015010
Termokapa 32x41, PVC plastika, žuta
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,30 €
10
0,29 €
3%
20
0,28 €
6%
100
0,27 €
9%
200
0,23 €
23%
500
0,22 €
26%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,30 € 0,30 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Žuta skupljajuća kapsula sa trakom za kidanje, napravljena od termoplastične folije, skuplja se oko vrata boce kada se zagrije. Ne odgovara poklopcu na navoj PP31.5.
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 31,3 mm |
| Težina | 1 g |
| Visina | 40 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Žuta |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Žuta skupljajuća kapsula sa trakom za kidanje, napravljena od termoplastične folije, skuplja se oko vrata boce kada se zagrije. Ne odgovara poklopcu na navoj PP31.5.
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 31,3 mm |
| Težina | 1 g |
| Visina | 40 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Žuta |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























