Čaše i flaše Tkanina podmetač karo 15x15, kvadratni, tekstil, roze, otvor: TO58-TO82
Broj artikla : 100025710
Tkanina podmetač karo 15x15, kvadratni, tekstil, roze, otvor: TO58-TO82
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,68 €
20
0,66 €
2%
50
0,64 €
5%
100
0,61 €
10%
200
0,51 €
25%
500
0,48 €
29%
1.000
0,47 €
30%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,68 € 0,68 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Karo Pink' krpica od tkanine je lijepa dekoracija za tegle za džem. Isporuka već uključuje odgovarajuću mašnu od tekstila prirodne boje. Pogodno za naočare sa zatvaračima TO58, TO63, TO66, TO70, TO82.
| Materijal | Pamuk (100%) |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 1 g |
| Visina | 0,1 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 150 mm |
| Boja | Roza |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Karo Pink' krpica od tkanine je lijepa dekoracija za tegle za džem. Isporuka već uključuje odgovarajuću mašnu od tekstila prirodne boje. Pogodno za naočare sa zatvaračima TO58, TO63, TO66, TO70, TO82.
| Materijal | Pamuk (100%) |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 1 g |
| Visina | 0,1 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 150 mm |
| Boja | Roza |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.





















