Čaše i flaše Tkanina podmetač karo dezen 12x12, kvadratni, tekstil, tamnozelena, otvor: TO38-TO53
Broj artikla : 100014470
Tkanina podmetač karo dezen 12x12, kvadratni, tekstil, tamnozelena, otvor: TO38-TO53
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,61 €
20
0,59 €
3%
50
0,57 €
6%
100
0,56 €
8%
200
0,44 €
27%
500
0,43 €
29%
1.000
0,41 €
32%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,61 € 0,61 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Ubrus od tkanine 'Dark Green Check' lijepa je dekoracija za tegle za džem. Isporuka već uključuje odgovarajuću mašnu od tekstila prirodne boje. Pogodno za naočare sa zatvaračima TO38, TO43, TO53.
| Materijal | Pamuk (100%) |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 1 g |
| Visina | 0,1 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 120 mm |
| Boja | Tamno zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Ubrus od tkanine 'Dark Green Check' lijepa je dekoracija za tegle za džem. Isporuka već uključuje odgovarajuću mašnu od tekstila prirodne boje. Pogodno za naočare sa zatvaračima TO38, TO43, TO53.
| Materijal | Pamuk (100%) |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 1 g |
| Visina | 0,1 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 120 mm |
| Boja | Tamno zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.





















