Tkanina podmetač karo uzorak 12x12, kvadratni, tekstil, svijetloplavi, otvor: TO38-TO53
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija
Tkanina podmetač karo uzorak 12x12, kvadratni, tekstil, svijetloplavi, otvor: TO38-TO53 izabrati
Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
4%
50
8%
100
10%
200
26%
500
28%
1.000
31%
Širina: 120
Boja: Svijetlo plava
Ništa odabrano
Vaše uštede*:  %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Materijal Pamuk (100%)
Oblik - površina osnove Kvadratno
Težina 1 g
Visina 0,1 mm
Zemlja proizvodnje Njemačka
Širina 120 mm
Boja Svijetlo plava
Proizvođač Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
0 od 0 recenzija
Prosečna ocena 0 od 5 zvezdica
Ostavite recenziju!
Podelite svoja iskustva sa drugim klijentima.
Materijal Pamuk (100%)
Težina 1 g
Visina 0,1 mm
Zemlja proizvodnje Njemačka
Širina 120 mm
0 od 0 recenzija
Prosečna ocena 0 od 5 zvezdica
Ostavite recenziju!
Slični proizvodi
Količina
Cijena po komadu
Količina
Cijena po komadu
1
Prosečna ocena 5 od 5 zvezdica
Kalajna etiketa 'Jogger', kvadratna, metalna, srebrna
50 ml staklena bočica 'Proba', grlo: PP 1850 ml staklena bočica 'Proba', grlo: PP 18
500 ml PET-boca 'Milk and Juice Carré', kvadratna, plastika, grlo: 38 mm500 ml PET-boca 'Milk and Juice Carré', kvadratna, plastika, grlo: 38 mm
Prosečna ocena 5 od 5 zvezdica
Čepovi za flaše 26 mm, metalni, zlatniČepovi za flaše 26 mm, metalni, zlatni