WECK WECK-prsten za konzerviranje RR40, crveni, otvor: okrugli rub
Broj artikla : 100034140
WECK-prsten za konzerviranje RR40, crveni, otvor: okrugli rub
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,10 €
50
0,09 €
10%
100
0,08 €
20%
500
0,07 €
30%
1.000
0,06 €
40%
2.500
0,05 €
50%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,10 € 0,10 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Prsten za konzerviranje koji savršeno zatvara svu konzerviranu hranu. Održiv i napravljen od prirodne gume. Pogodno za sve WECK naočale sa 40 mm prečnika usta (RR40).
| Materijal | Guma |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 52,1 mm |
| Težina | 2 g |
| Visina | 1,4 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Prsten za konzerviranje koji savršeno zatvara svu konzerviranu hranu. Održiv i napravljen od prirodne gume. Pogodno za sve WECK naočale sa 40 mm prečnika usta (RR40).
| Materijal | Guma |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 52,1 mm |
| Težina | 2 g |
| Visina | 1,4 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.












