Čaše i flaše Zaštitni disk za 100 ml 'Bianca', PP-plastika, bijela
Broj artikla : 100000060
Zaštitni disk za 100 ml 'Bianca', PP-plastika, bijela
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,19 €
20
0,18 €
5%
50
0,17 €
10%
100
0,16 €
15%
250
0,14 €
26%
500
0,13 €
31%
1.000
0,11 €
42%
2.500
0,10 €
47%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,19 € 0,19 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Bijeli poklopac za kozmetičku teglu od 100 ml 'Bianca' od PP plastike. To znači da zaptivanje limenki ostaje dugotrajno čisto.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 59,5 mm |
| Težina | 3 g |
| Visina | 2,5 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Bijeli poklopac za kozmetičku teglu od 100 ml 'Bianca' od PP plastike. To znači da zaptivanje limenki ostaje dugotrajno čisto.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 59,5 mm |
| Težina | 3 g |
| Visina | 2,5 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























