Čaše i flaše Zaštitni disk za 50 ml 'Bianca', PP-plastika, bijeli
Broj artikla : 100000140
Zaštitni disk za 50 ml 'Bianca', PP-plastika, bijeli
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,13 €
20
0,11 €
15%
50
0,10 €
23%
100
0,09 €
30%
250
0,08 €
38%
500
0,07 €
46%
1.000
0,06 €
53%
2.500
0,05 €
61%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,13 € 0,13 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Bijela poklopna ploča za kozmetičku teglu od 50 ml 'Bianca' od PP plastike. To znači da zaptivanje limenki ostaje dugotrajno čisto.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 46,1 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 2,8 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Bijela poklopna ploča za kozmetičku teglu od 50 ml 'Bianca' od PP plastike. To znači da zaptivanje limenki ostaje dugotrajno čisto.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 46,1 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 2,8 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















