Čaše i flaše Zatvarač na navoj, PP plastika, bijeli, za otvor: PP 28
Broj artikla : 100000890
Zatvarač na navoj, PP plastika, bijeli, za otvor: PP 28
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,23 €
20
0,22 €
4%
50
0,21 €
8%
100
0,20 €
13%
200
0,17 €
26%
500
0,16 €
30%
1.000
0,15 €
34%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,23 € 0,23 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Bijeli zavrtni čep od otpornog polipropilena (PP), posebno izrađen za grla sa navojem PP 28. Osigurava sigurno, nepropusno zatvaranje. Čep je jednostavan za rukovanje, robustan i svestran, što ga čini idealnim za različite primjene.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 32,5 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 22,5 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | PP 28 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Bijeli zavrtni čep od otpornog polipropilena (PP), posebno izrađen za grla sa navojem PP 28. Osigurava sigurno, nepropusno zatvaranje. Čep je jednostavan za rukovanje, robustan i svestran, što ga čini idealnim za različite primjene.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 32,5 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 22,5 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | PP 28 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















