Čaše i flaše Zatvarač sa navojem sa dva početka, PE plastika, bijela, za otvor: PET 38 mm
Broj artikla : 100039560
Zatvarač sa navojem sa dva početka, PE plastika, bijela, za otvor: PET 38 mm
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,26 €
20
0,25 €
3%
50
0,24 €
7%
100
0,23 €
11%
250
0,19 €
26%
500
0,18 €
30%
1.000
0,17 €
34%
2.500
0,15 €
42%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,26 € 0,26 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Bijeli zatvarač na navoj, izrađen od robusne PE plastike, pruža sigurno prianjanje za PET boce sa grlom od 38 mm.
| Materijal | PE |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 40 mm |
| Težina | 5,5 g |
| Visina | 15 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | PET 38 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Bijeli zatvarač na navoj, izrađen od robusne PE plastike, pruža sigurno prianjanje za PET boce sa grlom od 38 mm.
| Materijal | PE |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 40 mm |
| Težina | 5,5 g |
| Visina | 15 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | PET 38 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.




















