Čaše i flaše Zatvarač sa navojem sa iglom, PP plastika, bijela, za grlo: 24/410

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 27 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 28 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 27 mm |
| Težina | 5 g |
| Visina | 28 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zatvarač sa navojem sa uloškom za špric – siguran, praktičan i stilski
Proizvodna serija „Zatvarač sa navojem GPI 410“ iz Flaschenland-a odlikuje se visokom funkcionalnošću i dugotrajnošću. Zatvarač sa navojem sa integrisanim uloškom za špric, izrađen od visokokvalitetne PP plastike, pruža pouzdano i sigurno rješenje za zatvaranje posuda sa grlom 24/410. Među istaknutim karakteristikama ove porodice proizvoda su robusna, bijela polipropilenska plastika koja je otporna na hladnoću i UV zračenje. Zbog toga zatvarač ostaje oblikovno stabilan i otporan čak i u zahtjevnim uslovima okoline. Takođe, zatvarač je pogodan za pranje u mašini za sudove, što omogućava jednostavno i higijensko čišćenje. Precizno pristajanje na grlo 24/410 osigurava čvrsto zatvaranje i udobnu upotrebu.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























